Gradient

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

     Hijyen kurallarına uyarak her gün dezenfeksiyon işlemi uyguladığımız 15-20 kişilik sınıflarda uzman eğiticiler ile birlikte haftalık 45 saat eğitim vermekteyiz. Öğrencilerin konu eksiği olduğunda birebir ders imkanı sağlıyoruz.  Eksikleri tamamlamak amacıyla yapılan etüt ve bireysel çalışamalar, dil eğitiminde hedef dil olan ingilizce ve ikinci dil olarak Fransızca veya Almanca derslerinde kalıcı öğrenmeler sağlamak, akademik başarının yanında tüm alanlarda becerileri gelişmiş, özgüveni yüksek 21. Yüzyıl yetkinliklerine ve becerilerine sahip öğrenciler yetiştirmek birincil hedeflerimiz arasındadır. Akademik yeterlilik için lise birimimizde farklı yayınlardan deneme sınavı uygulamaktayız. Öğrencilerimizi sadece üniversite sınavına değil, Üniversite hayatına hatta iş hayatına hazır olmalarını sağlayacak altyapı ile sistemimiz mevcuttur. Yabancı dil eğitiminde en önemli nokta olan 5 temel beceriyi (Grammar, Reading, Writing, Listening and Speaking) uzman kadromuzdan olan öğretmenlerimiz ve yabancı kaynaklarımızla destekliyor, eksiksiz öğrenme modelini uyguluyoruz. 

     Bütün öğrencilerimiz farklı yayın evlerinden sağlanan yeni nesil müfredata uygun ders kitapları, ders anlatım föyleri, ünite değerlendirme sınavları ve denemeler ile desteklenmektedir.  Uygulanan danışman öğretmenlik sistemi ve mentörlük sistemi ile birlikte hareket eden rehberlik servisi, velilerimize iki haftada bir çarşamba günü mentörlük araması yapmaktayız. Uygulanan danışman öğretmenlik sistemi ve mentörlük sistemi ile her öğrenci mentör öğretmeni ile birebir iletişim halindedir. Mentör öğretmen öğrencinin psikolojik, sosyal ve akademik gelişimini takip eder.           

      Öğretmenleri, veli ile sürekli iletişim halindedir. Velilerimiz Mentör öğretmenimiz ile birebir iletişim halinde olarak çocuğunun gelişimi ile ilgili bilgi alabilir. Birebir çalışma, takip ve sürekli iletişim halinde olmanın bir çok faydası vardır. Mentörlük sistemi sayesinde öğrencilerimizin çok yönlü gelişimi sağlanırken, üçlü saç ayağının parçası olan velilerimiz en doğru şekilde öğrencinin gelişimi ile ilgili bildilendirilir. Düzenli olarak temin edilen deney setlerimiz ile öğretmenler eşliğinde laboratuvarlarımızla öğrencilerimizin deneyler yapmasını sağlıyoruz. Öğrencilerimize, örgün eğitim programları dışında EYSİS gibi programlarımızla destekleyici interaktif eğitim sağlıyoruz. EYSİS programı ile öğrencilerimize ve ebeveynlerine sürekli olarak sınav notları, günlük devamsızlık/ders devamsızlığı bilgileri, ödevlendirmeler vb. durumlar için bilgilendirmeler yapılmaktadır. EYSİS programı aracılığı ile öğrencilerimiz öğretmenlerinin yüklediği ödevleri, çalışma belgelerini ve sınav sonuç analizlerine ulaşabilmektedir.  

      Öğrencilerimizin okul dışında herhangi bir takviye eğitime başvurmasına gerek kalmadan eğitimi sürekli hale getiriyor ve öğrencilerimizin eksik kaldığı dersler için ekstra eğitim programları düzenliyoruz. Öğrenmenin bireysel bir süreç olduğunu göz önünde bulundurarak, öğrencilerimizin eksik konu taramaları yapabilmeleri adına belirli aralıklarla deneme sınavları düzenliyoruz. Deneme sınavlarımızı birbirinden farklı yayınlar aracılığı ile gerçekleştirerek öğrencilerimizin olabildiğince farklı soru çeşitleriyle karşılaşmasını hedefliyoruz. Kitap okuma alışkanlığını öğrencilerimize aşılayabilmek adına her sene okuma kitapları alarak, kitap okuma saatleri düzenliyoruz.

TYT AYT.jpg
ROBOTİK KODLAMA.jpg