MERİÇ KOLEJ'İNDE 
UZAKTAN EĞİTİME YAKINDAN İLGİ

Başta Sağlık

1- Araya Giren ekran bizleri virüs ortamından izole ederek sağlığımızı korumaktadır.

2- Fiziksel olarak okulda bulunmayan öğrencilerimiz kendilerine sosyal, bilişsel ve fiziksel olarak daha fazla vakit ayırabilmektedir.

3- Öğrencilerimize daha esnek ders çalışma saatleri ve stilleri ile zamanı etkili kullanabilmelerine imkan tanımaktayız.

4- Uzman eğitimciler tarafından planlanan ders programımız ile öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimlerini sağlamaktayız.

5- Haftalık ders programlarımız haricinde OKULİSTİK ve EYSİS gibi programlarımızla destekleyici interaktif eğitim vermekteyiz.

6- Öğrencilerimize okul dışında herhangi bir takviye eğitimine gerek kalmadan etüt eğitimi, soru çözümü, konu anlatımları ve belirli aralıklarla deneme sınavları uygulamaktayız.

7- Mentörlük sistemimiz her öğrenciye bireysel ilgi göstermektedir. Öğrencilerimizin bireysel başarısı, ödev takibi, sınav sonuçları mentör öğretmenlerimiz tarafından takip edilmekte ve velilerimizle paylaşılmaktadır.

8- Rehberlik servisimiz öğrencilerimiz ile uzaktan eğitim sürecinde yakından ilgilenmektedir. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz rehber öğretmen görüşmeleri ile öğrencilerimize kişisel, eğitsel, mesleki ve bireysel psikolojik danışma imkanı sağlanmaktadır.

9- Meriç Koleji olarak profesyonel ve dinamik eğitim kadromuzla öğrenci-öğretmen -veli olarak oluşturduğumuz takımla eğitimde hız kesmeden başarıyı hedefliyoruz.

  • Facebook
  • Twitter