top of page

BİREY KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

Geleceğin İçin Geleceğin Yer!

"SINAVLARA HAZIRLIK"

LİSE ve  ÜNİVERSİTE  SINAVLARINA HAZIRLIK

Ortaöğrenimden itibaren Birey Eğitim Kurumları öğrencisi üniversite adayıdır. Her öğrenci uzman öğretmenler tarafından bu doğrultuda yetiştirilir. Ayrıca her öğrenciden sorumlu öğretmenler vardır ve üniversite sınavlarında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımız üniversite sınavlarına hazırlanır.

Kurumlarımızda üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ayrıca bir eğitim kurumuna gitmeye gerek görmez. Bu sayede öğrencilerimiz kendisine ve ailesine daha çok zaman ayırma şansı bulur.

KALİTELİ ve  ZENGİN İÇERİKLİ YAYINLAR

2_kaliteli_yayınlar.jpg

Yıllarını eğitime ve yayıncılığa vermiş, uzmanlıklarını eğitim alanında verdikleri eserlerle ortaya koyan kadromuzun hazırladığı kaliteli ve zengin içerikli yayınlarla öğrencilerimizin her an yanındayız. Eğitim yayıncılığından gelen tecrübemiz, bu alandaki en büyük avantajlarımızdan biri.

Sene boyunca kullanılacak profesyonel yayınlarımızla öğrencilerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlıyoruz.

ETKİN REHBERLİK  ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

5_danışmanlık.jpg

  Her çocuk seçkin bir varlık, keşfedilip anlaşılmayı bekleyen bir dünyadır. Alanında uzman psikolojik ve rehberlik danışmanlarımızla öğrencilerimizin her türlü sorununda yanlarındayız.

Öğrencilerimizin kendilerini gerçekleştirebilecekleri, doğru hedef ve davranışları bulmaları yolunda her zaman onlara rehberlik etmekteyiz.
Bu noktada velilerimiz de bizim için önemlidir. Veli-öğrenci ve rehber öğretmen birlikteliğiyle sevgi, saygı ve hedeflerine doğru emin adımlarla yürüyen öğrencileri inşa etmek en büyük hedefimiz.

ÖĞRENCİ--PERFORMANS-TAKİBİ.jpg

Öğrenci Performans takibi bir ekip işidir. Başarıya ulaşmada öğrenci ve öğretmenin yanında okul idaresi, rehberlik ve velilere de görevler düşmektedir. 

Her öğrencimizin bir eğitim danışmanı vardır. Danışman öğretmenler öğrencilerimizle ilgili haftalık rapor tutar ve bu raporlar doğrultusunda kişiye özel çalışma programı hazırlanır.

6_daf.jpg

Akıllı tahta, bilgisayar programlarının tahta üzerinde kullanılmasını sağlayan bir uygulamadır. Akıllı tahtaların temel amacı, etkileşimli bir ortamda dersin akılda kalıcı ve pratik bir şekilde anlatımını sağlamaktır.

Üniversite sınavlarına hazırlanan tüm alanlardaki öğrencilerimiz ve ders öğretmenlerimiz için özel olarak hazırlanan ders anlatım föyleri öğrenci ile öğretmen arasındaki öğretmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştıran en basit ve yalın metottur.

Öğretmenle öğrenciyi bir araya getirerek karşılıklı iletişime dayalı, teknolojinin imkanlarından yararlanarak etkin öğrenmenin gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede konu çalışılırken veya anlatılırken herhangi bir ayrıntının unutulması ya atlanması olasılığı ortadan kalkar

7_deneme_sınavları.jpg

Sınavlara hazırlık, özenle hazırlanmış bir programla uzman öğretmenlerimiz rehberliğinde sürdürülmektedir. 

Konu anlatımları sonrası testler uygulanarak öğrencilerimizin eksik olduğu konular tekrar edilir ve etütler uygulanır.

Rehberlik Servisimizce hazırlanan sınav bilgilendirme seminerleri ile öğrencilerimizin ve ailelerinin sınavlar hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır.

WhatsApp Image 2023-04-12 at 15.19.45 (1).jpeg

Öğrencilerimizin çözemediği soruları sorabilmek için beklemelerine gerek yok. Çözümler ellerinin altındadır.

TEKİRDAĞ

EDİRNE

LÜLEBURGAZ

MİMAROBA

ZEYTİNBURNU

KIRKLARELİ

YAVUZ MAHALLESİ

HÜKÜMET CADDESİ KÖPRÜBAŞI MEVKİİ

0282 261 96 66

ABDURRAHMAN MAHALLESİ

KANAL SOKAK

NO:24

0284 212 00 30

SİTELER MAHALLESİ

İSTASYON CADDESİ

NO: 79/1

0288 415 77 33

MİMAROBA MAHALLESİ

MUSTAFA KEMAL BULVARI NO: 32B

BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

0212 886 24 32

GÖKALP MAHALLESİ 54/4

SOKAK NO: 24-26

ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

0212 613 23 23

KARAKAŞ MAHALLESİ 

CUMHURİYET CADDESİ

NO: 11

0552 639 32 03

bottom of page